Korpus i jego filozofia.

Filozofia korpusu

Wysokowartościowe i szlachetne – takie są nowe trzy kolory korpusu: kristallweiß, lichtgrau i lavagrau. To one stanowią podstawę do wszelkich zestawień kolorystycznych.

Rezultatem jednorodności w tym systemie korpusowym jest jego wybitna elegancja.

Wyśmienite powierzchnie plus wspaniały system widocznych boków.

Z kuchniami 3.0 oferujemy Państwu wspaniały system boków widocznych. W tym systemie widoczne boki korpusu nie muszą być maskowane panelami okalającymi, tylko będą lakierowane w odpowiednim do frontu kolorze. Tym samym korzystacie Państwo z cenowo atrakcyjnych i kolorystycznie pasujących boków widocznych.

Do wyboru jest bardzo szeroka gama kolorów w macie czy wysokim połysku, jak i w innowacyjnej powierzchni PerfectSense. Szczególna właściwość anti-finger-print zapobiega powstawaniu odcisków dłoni na powierzchniach i czyni je bardzo przyjaznymi w użytkowaniu. To modne, przyjemne i aksamitne w dotyku wzornictwo zaprasza do dotykania i rozkoszowania się tymi powierzchniami. Dodatkowo powierzchnie PerfectSense są odporne na światło i promienie UV, wysoką temperaturę, klimat i parę wodną, i są antybakteryjne. Te powierzchnie to bezpieczeństwo w pełnym znaczeniu tego słowa.

Wieniec górny/dolny 19 mm

Nie tylko półki wyjmowane, ale również półki górny/dolny mają grubość 19 mm i wytrzymują wysokie obciążenia.

Głębokość korpusu 35 cm

W głębokich szafkach górnych zmieszczą się także duże miski i talerze do pizzy (głębokość wewnętrzna 33 cm).

Podpórka do półki z zabezpieczeniem przed wysunięciem półki

Szczególnie wytrzymałe półki można dowolnie ustawiać dzięki szeregowi otworów nawierconych w korpusie szafki.

Ścianki tylne

Ścianka tylna z płyty pilśniowej powlekanej 3 mm jest przymocowana śrubami do korpusu i dodatkowo uszczelniona po bokach akrylanem, co pozwala na optymalne wytłumienie.

Zawias z perfekcyjnym, delikatnym domykiem

Szybki i prosty montaż i demontaż odbywa się bez użycia narzędzi.
Zawias można regulować w trzech płaszczyznach.

Umożliwić jej otwieranie

Do otwierania górnej szafki serii grifflosART służy okleinowana listwa profilowa znajdująca się w jej spodniej cześci.

Zawieszenia szafki górnej

Uchwyt do zawieszenia szafki jest ukryty za jej tylną ścianką. Można go regulować w trzech płaszczyznach. Zaślepki we wnętrzu szafki ukrywają śruby służące do regulacji.

GrifflosART – Listwa oświetleniowa dla profilu podchwytowego

W przypadku serii grifflosART boki korpusu są frezowane do montażu. Listwy podchwytowe: do wyboru w kolorze stali szczotkowanej lavagrau, weiß, polarweiß, graphit i schwarz matowej. Zakończenie rzędu można dopasować do paneli okalających ścianki frontowe.

Wartości wewnętrzne – szczególne szuflady głębokie

To, że kuchnie 3.0 zawierają w sobie silne wartości wewnętrzne, widoczne jest już na pierwszy rzut oka. Kolor wewnętrzny to szlachetny kolor titan. Szuflady lakierowane są proszkowo w nowoczesnym procesie z uzyskaniem szczególnego wrażenia głębi. Boki szuflad są stalowe, dwuściankowe, o delikatnym wyglądzie i całkowitej szerokości 8 mm– SLD (Slim Line Drawer).

Pełne półki posiadają ze wszystkich stron zamknięte, stabilne metalowe ścianki oferując tym samym np. większą ochronę dla artykułów spożywczych. Ten wyjątkowy system SLD może być alternatywnie zamówiony w szkle farbowanym. Perfekcyjnym dopełnieniem systemu jest cichy domyk, jak i regulacja trójwymiarowa. Piękne i praktyczne.

Nieskomplikowane i wygodne – przemyślane systemy szufladowe

Szafki z szufladami wewnętrznymi mają zawsze rację bytu ułatwiając i umilając życie w kuchni. Jeszcze lepiej jest, gdy te szuflady są odpowiednio wyposażone. Dokładnie tak, jak podczas gotowania lubi się najbardziej. Zintegrowane systemy organizacyjne, maty antypoślizgowe i elementy ochronne. Tak wszystko jest na swoim miejscu i zawsze pod ręką. Jeżeli ma być jeszcze szybciej, to tzw. „zabierak“ pozwoli na jednoczesne wysunięcie szuflady wraz z szufladą głęboką.
Kto lubi niezależność, ten korzysta z systemu MOVE. Pojedyncze skrzyneczki z litego drewna zezwalają na całkowitą swobodę organizacyjną. Tak działają szuflady ekstraklasy.

ORGANIZACJA PRZESTRZENI WEWNĄTRZ

Organizacja wewnętrzna

Czy to szuflady z pełnym wysuwem, wkłady z masywnego drewna czy zintegrowane dodatkowe szuflady – innowacyjne systemy organizacji ułatwiają pracę i utrzymanie porządku.

Organizacja wewnętrzna MOVE

System organizacji wnętrza MOVE z masywnego drewna oferuje dzięki zmiennym wkładom – cztery skrzynki o trzech wysokościach i dwie podstawy – różnorodne możliwości zastosowania. Wstawka ze sztućcami, nawijacz do folii, trzymak noży i elementy wyrównawcze uzupełniają pomysł a mata antypoślizgowa dba o to, by wszystko pozostało na właściwym miejscu.

Organizacja wewnętrzna MOVE do wyposażenie wnęk Linero MosaiQ

Uniwersalny reling kuchenny może być dodatkowo wyposażony w otwarty pojemnik.

System Qanto

DODATKI

Szafka dolna narożna LeMans

Bardzo wytrzymałe i solidne od podstaw: szafki narożne z wysuwnymi półkami gwarantują wykorzystanie miejsca aż do ostatniego zakamarka.

Sortownik na odpadki

Dostępne są różne systemy. Wiszące w ramie wysuwanej lub stojące w mechanizmie wysuwanym.

W zależności od potrzeb można wybrać różne rozmiary pojemników.

Szafy wysokie

Regulowane regały zawieszane ze stałymi półkami i taśmą zamkniętej metalową.

Oświetlenie

Przy projektowaniu można skorzystać z różnych systemów oświetlenia.

Soundsystem

Soundsystem proponowane miejsce montażu: za maskownicą cokołową Obsługa poprzez Bluetooth n. p. poprzez smartphone lub tablet.

Dzwięk i światło

Elektronika

Szafka z klapą czy z drzwiczkami uchylnymi mogą być dodatkowo zelektryfikowane, co umożliwi ich elektroniczne otwieranie.

 Sensomatic | Tipmatic Softclose

Półka wsuwana kryje w sobie dwa systemy: Sensomatic – elektroniczne wspomaganie otwierania oraz Tipmatic Softclose – montowane fabrycznie mechaniczne wspomaganie otwierania.

PATENTY

SlightLift:

Połączenie nadzwyczajnego designu z innowacyjną techniką.
Górna szafka SlightLift zachwyca nadzwyczajnym designem połączonym
z nastrojową techniką świetlną. Czyż to w wersji zamkniętej, czy otwartej
jako dekoracyjny regał: w każdym przypadku skupiając na sobie duże
zainteresowanie.
Dolny front z listwą uchwytową można wsuwać pionowo pod front górny.
Zintegrowana jednostka sterująca światłem zmienia przy tym scenerię świetlną z przyjemnego, nastrojowego oświetlenia na oświetlenie funkcjonalne.
Nazwa SlightLift składa się ze słów „slide“, „light“ i „lift“ i zawiera istotne cechy szafki: przesuwanie, odchylanie oraz inteligentne sterowanie światłem.
Szafka SlightLift otrzymała zarówno nagrodę innowacyjności „Iconic
Award 2018: Innovative Interior“,jak i światowe wyróżnienie w zakresie
jakości i designu„Red Dot Award 2018 Honourable Mention“.

Häcker proponuje wyspę kuchenną z rozsuwanym blatem:

gdy skończymy gotować, zasłaniamy granitową lub kwarcytową płytą zlew i kuchenkę.

I wygodny stół gotowy.

Nasze kolekcje

Systemat ART

Systemat

Classic

classic